poniedziałek, 25 stycznia 2021
Kariera

Nasza firma dokłada starań, aby warunki pracy były przyjazne i przyczyniały się do efektywnej pracy. Udostępniając niezbędne narzędzia, stosujemy sprawdzone standardy zarządzania personelem. Pracujemy zespołowo dbając wspólnie o zachowanie pozycji lidera na rynku. W VentiAir umożliwiamy rozwój na każdym szczeblu kariery, pozwala nam to efektywny przepływ wiedzy fachowej w ramach naszej organizacji. Cenimy otwartość, pracowitość, uczciwość, przyjazną atmosferę pracy i samodzielność naszych Pracowników.


Najwięcej ofert pracy mamy dla kandydatów posiadających wykształcenie i wiedzę techniczną  z zakresu wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.  Do działu produkcji chętnie przyjmujemy osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji.


Aktualne oferty pracy ofertach pracy umieszczamy na naszych stronach internetowych, za pośrednictwem portali rekrutacyjnych i branżowych.  Wszystkie osoby zainteresowane pracą w VentiAir zachęcamy do przesłania CV na adres job@ventiair.com.


Jeśli obecnie nie mamy oferty pracy dla Ciebie, zachowamy Twoje CV – jeśli udzielisz nam zgody na jego przetwarzanie i skontaktujemy się ponownie z momencie pojawienia się oferty zgodnej z Twoimi kwalifikacjami.